Menu
Obec Hontianske Nemce
Obec Hontianske Nemce

Vítame Vás na stránke obce Hontianske Nemce

rozšírené vyhľadávanie

Oznámenie pre občanov

Vážení občania, aj napriek tomu, že to nie je povinnosťou obce, považujem za potrebné dať Vám do pozornosti, keďže nemáme v našej obci naďalej zabezpečené poskytovanie stomatologickej zdravotnej starostlivosti, aby si každý z Vás vo vlastnom záujme zabezpečil BEZPLATNÚ PREVENTÍVNU PREHLIADKU

U ZUBNÉHO LEKÁRA, nakoľko každoročné absolvovanie tejto prehliadky je podmienené tým, že v budúcom roku Vám bude poskytovaná stomatologická zdravotná starostlivosť aj v rámci verejného zdravotného poistenia. V prípade, že preventívnu lekársku prehliadku neabsolvujete, budete si musieť uhrádzať ošetrenie chrupu v plnej výške. 

 

Zároveň Vám dávam na vedomie, že po opakovaných telefonických kontaktoch so zástupcami spoločnosti VIKTORIDENT s.r.o., ktorá prevádzkuje stomatologickú zdravotnú starostlivosť vo Zvolene, mi  dnešný deň pán konateľ oznámil, že definitívne potvrdzuje tú skutočnosť, že ambulanciu v obci Hontianske Nemce prevádzkovať nebudú a to z dôvodu, že otvárali novú ambulanciu vo Zvolene a v Detve. Podľa názoru pána konateľa Zvolen nie je až tak vzdialený, aby občania našej obce nemohli dochádzať do Zvolena.

Na základe uvedeného, keďže uvedená spoločnosť disponuje zdravotnými dokumentáciami, ktoré prevzala od MUDr. Kelemenovej prostredníctvom BBSK, oznamujem Vám, že za týmto účelom kontaktujte ambulanciu na tel. čísle: 0918 474 181.  Volať môžete v čase ordinačných hodinách každý deň, len pokiaľ ide o prevzatie zdravotnej dokumentácie, môžete si ju prevziať každý piatok v čase od 12:00 hod. do 15:00 hod.

 

 

JUDr. Renáta Matejová, starostka obce Hontianske Nemce 

Dátum vloženia: 1. 2. 2022 8:55
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 7. 2022 8:56
Autor: admin prevod

Udalosti

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
1
28
29 30 1 2 3 4
1
5

MUNIPOLIS - Mobilný rozhlas

munipolis

Sociálne siete

facebook

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.